ÜNLÜ SANATÇIDAN BEKLENMEDİK HABER

ÜNLÜ SANATÇIDAN BEKLENMEDİK HABER

TANINAN ÜNLÜ SANATÇIDAN ACI HABER

Detaylar Tanınan Ünlü Oyuncular Arasındaydı Son günlerde birçok ünlü oyuncu yaşama veda etti. Yine tanınan bir isimden bugün üzen haber geldi .

Oyuncu Haktan Pak dün gece hayatını kaybetti. Pak’ın acı haberi sanat dünyasını yasa boğdu. Son olarak Krem, Evlat Kokusu ve son olarak Yasak Elma dizileriyle tanınan oyuncu Haktan Pak 50 yaşında hayatını kay-betti.

Haktan Pak’ın 2012 yılında evlendiği ve geçtiğimiz yıl boşanma davası açtığı eşi Müge Turanlı, sosyal medya hesabında “Bir dahaki sefere görüşmek üzere yosun gözlü adam.. Söz bitti…” mesajını paylaştı.

Son olarak ‘Yasak Elma’ dizisiyle izleyici karşısına çıkan Haktan Pak, 50 yaşındaydı. Ünlü isimler birbiri ardında başsağlığı mesajları yayınladılar.2008 de bir film setinde tanışıp arkadaş olduk sonra yıllar boyunca hasbihal ettik… İyi bir adamdı Haktan Pak. Güle oynaya gittiği hastaneden, omuzlarda çıkacak… Güle güle Haktan Abi. Seni seviyorum.

“İyi ki tanıdım seni huysuz ve tatlı brom. Birlikte görev ve yol aldığım için hep gurur ve mutluluk duyacağım güzel kardeşim. Mekanın cennet olsun”

Ünlü oyuncu Dolunay Soysert de , “Çoook çok üzgünüm,Allah rahmet eylesin,sana ve tüm sevdiklerine sabırlar dilerim” mesajıyla üzüntüsünü dile getirdi.

HAKTAN PAK KİMDİR?
6 Mayıs 1969 yılında İzmir’de dünyaya gelen Haktan Pak, İstanbul Üniversitesi/Viyana Teknik Üniversitesi/Viyana Franz Schubert Konservatuarı’nda lisans eğitimini tamamladı. 2004 yılında oynadığı Hoşgeldin Hayat filminde Damat Metin karakterine hayat verdi. Son yıllarda TV dizilerinde de rol alan Haktan Pak Evlat Kokusu adlı dizide Serdar karakterine hayat verdi. Yasak Elma dizisinde ise Mustafa karakterine hayat vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir